.

.

2017 топла продажба на PCI Express 1X и да USB Мини Pci-e Адаптер

2017 топла продажба на PCI Express 1X и да USB Мини Pci-e Адаптер

DEN 624.00
Достапност

Потенцијалните клиенти се добредојдени да не контактирате или да ја посетите нашата фабрика за повеќе детали.
За Wellcore Technology Co.1 Спецификација (До 2.0 Hi-Speed (До 480 Mbps)
Систем За Управување Со Автобус (SMBus) Спецификација, Верзија 1.3 V (За PCIe Слот, од Мини-PCIe слот), 5 V (За USB, од ФЛОПИ 4 pin), 12 V (За PCIe, од ФЛОПИ 4pin)
FFC Кабел : Ширина 18.5 mm, Дебелина 0.1 Спецификација
Напојување : 3.
Добредојдовте на нашата продавница ! : )
2017 Топла Продажба PCI express 1 X и да USB мини pci express, Висок Квалитет Мини pci-e адаптер
Карактеристики
PCI Express™ Мини Картичка Електромеханички Спецификација Ревизија 1.1 mm
дојде со 3 FFC кабел, должина : 1pc 10cms ,1pc 20cms.
Со професионални производствени процеси и добра контрола на квалитетот систем, нашите производи уживаат висок углед во НАС и во странство.5 Gpbs)
USB Спецификација, Ослободување 2.
Pleaes ме Напушти msg ако ви треба масовно цел, многу добар попуст ќе бидат обезбедени !
Ви благодариме за вашето време и добредојден да се врати во нашата продавница во секое време ! : )
мини-pcie да pcie адаптер,мини-pcie wifi модул,мини-pcie,pcie мини адаптер картичка,pcie,usb на мини-pcie,pcie x8 мрежна картичка,мини-pcie 3g wifi картичка,pcie usb адаптер,pci usb адаптер картичка,стој картичка,стој,следи столб стојат,биро столб,столб кабел.

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
wellcore
Компатибилен:
Конзола За Игри
Место на Потекло:
гаранција:
1 година
Сертификат:
CE FCC RoHS Ibeacon
Производи Статус:
Акции
Тежина:
20g
Производ Состојба:
Нови и Некористени
Интерфејс Тип:
мини pci-e адаптер
Состојба:
во парк
Adavantage:
Фабрика цена и excellet Услуга
is_customized:
yes
R

Производи во категоријата