.

.

М. NT68676.2А Универзална HDMI DVI VGA Аудио LCD Контролер Одбор за 23 инчен 1920X1080 LM230WF5-TLD1 LED 10019HR-H06B 6pin Следење

М. NT68676.2А Универзална HDMI DVI VGA Аудио LCD Контролер Одбор за 23 инчен 1920X1080 LM230WF5-TLD1

DEN 1504.00
DEN 1583.52
-5 %
Достапност


Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.2А контролер
Функција :
PCB Димензија :
Големината на М.2А Универзална HDMI DVI VGA Аудио LCD Контролер Одбор за 23 инчен 1920 X1080 LM230 WF5-TLD1 LED 10019 HR-H06 B 6pin Следење
Компатибилен со : LM230 WF5-TLD1 10019 HR-H06 B LM230 WF5-TLD5 10019 HR-H06 B
LED светлото 10019 HR-H06 B FFC 6 пина
Ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е ист број на моделот пред да нарачате.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени. за проверка на компатибилност, ви благодариме!
По нарачка, ве молиме оставете го вашиот LCD модел во вашата нарачка.html
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Резолуција:
1920x1080
Влезниот Сигнал:
HDMI DVI Аудио VGA
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
LM230WF5-TLD1
осветлување:
LED, 10019HR-H06B, FFC 6 пина
Големина На Екранот:
23 инчи
Панел интерфејс:
LVDS
Напојување:
DC 12V, 4А -
R

Производи во категоријата