.

.

опашот на опашката пердув крило везени печ Applique Diy да се шие на модата декорација закрпи за облека parches

опашот на опашката пердув крило везени печ Applique Diy да се шие на модата декорација закрпи за облека

DEN 706.00
DEN 767.52
-8 %
Достапност


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже во слика

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи
R

Производи во категоријата