.

.

Црна најлон крпа ПОВИК ЗНАК Прилагодите Везови Печ Значки

Црна најлон крпа ПОВИК ЗНАК Прилагодите Везови Печ Значки

DEN 306.00
DEN 360.00
-15 %
Достапност


Црна најлон крпа ПОВИК ЗНАК Прилагодите Везови Печ Значки Големина : 10 cm*5cm
Овој patch везови 600 D најлон ткаенина,со двострано Кука&Јамка. Овој patch содржината може да бидат прилагодени (граница 5 броеви или англиски букви). За да ги прилагодите мелодиите на содржината и да испратите e-mail за да ни каже, прилагодување зема 7 дена
******************************************************
Овој patch на предната 1cm широк Кука граница

Големина:
10cm*5cm
Техника:
Извезена
Стил:
Стап-На
Функција:
3D
Број На Модел На:
Извезена
Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
YJHQMD
Печ Тип:
Кука&Циклус на грбот
R

Производи во категоријата