.

.

20mm Силиконска Гума Watchband за Garmin Vivomove Види Бенд Зглоб Нерѓосувачки Челик Хривнија Безбедност Тока Рака Црна + Алатка

20mm Силиконска Гума Watchband за Garmin Vivomove Види Бенд Зглоб Нерѓосувачки Челик Хривнија Безбедност

DEN 431.52
Достапност

20mm Силиконска Гума Види Бенд Безбедност Тока за Garmin Vivomove Карактеристики : - Ширина : 20mm - Lenth : 19cm - Боја : Црна - Направен од висок квалитет со силиконска гума - Лесен за употреба и многу удобен за носење - Прилагодлив за индивидуални зглоб (може да се намали на бендот да се скрати) Компатибилен со : - за Garmin Vivomove Како да се Скрати бенд : Забелешки : - Само Watchband да го продаде, Часовници прикажани на фотографиите НЕ се вклучени! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Барови

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
20mm Силикони Бенд за Garmin Vivomove
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Виткање Затворач со Заклучување
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
19CM
R

Производи во категоријата