.

.

18mm 20mm 22mm 24mm Watchband Нерѓосувачки Челик Метал Види бендови Криви крајот Часовници безбедност распоредување тока за замена на нови

18mm 20mm 22mm 24mm Watchband Нерѓосувачки Челик Метал Види бендови Криви крајот Часовници безбедност

DEN 665.00
DEN 811.20
-18 %
Достапност


Бендот Боја:
Сребро.
Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
20
Затворач Тип:
Виткање Тока
Бендот Должина:
за 165mm
Watchband:
Црна
R

Производи во категоријата