.

.

Луксузна Мажите Златен Змеј Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Денот на Таткото подарок Cufflinks За Mens Кошула Ткаенината Линкови француски Накит

Луксузна Мажите Златен Змеј Cufflinks Висок Квалитет Адвокат Денот на Таткото подарок Cufflinks За Mens

DEN 490.00
DEN 576.00
-15 %
Достапност


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
C-MAN1-5364
R

Производи во категоријата