.

.

10pcs 2 x 3.17 D=12 L=20 Црвено Алуминиум Цврсти вратило спојка Вратило Моторни Спојка Моторни конектор РК HM Додатоци+ хексадецимален клуч

10pcs 2 x 3.17 D=12 L=20 Црвено Алуминиум Цврсти вратило спојка Вратило Моторни Спојка Моторни конектор

DEN 240.00
DEN 282.24
-15 %
Достапност


Црвено Aluminm вратило спојка Вратило Моторни Спојка Моторни конектор РК HM Додатоци+ хексадецимален завртки клуч
големина : 2 x 3.17 D=12 L=20
боја : црвена
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам

Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Крути
Број На Модел На:
2 x 3.17
R

Производи во категоријата