.

.

5pcs BR 5mm*6.35 mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за CNC stepper

5pcs BR 5mm*6.35 mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D20 L25 кодирање за

DEN 338.88
Достапност


Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
5*6.35 mm
Структура:
Тема Верзија
R

Производи во категоријата