.

.

50pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 36*27*1 mm 4 Дупка Вратата Шарки

50pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик 36*27*1 mm 4 Дупка Вратата Шарки

DEN 1342.00
DEN 1578.24
-15 %
Достапност

50pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Мини 36271mm 4 Дупка Вратата Шарки
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
36*27*1
Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
пластични кеси+картон
MOQ:
50pcs
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата