.

.

100PCS/МНОГУ Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб

100PCS/МНОГУ Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб

DEN 444.00
DEN 522.24
-15 %
Достапност


Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб 16 X13 X0.5
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
Повратни информации :
Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
16*13*0.5
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Вратата Шарки
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата