.

.

100PCS/БРОЈ 5 *25 цилиндрични зглоб хардверска поддршка подарок кутија зглоб цилиндар месинг зглоб

100PCS/БРОЈ 5 *25 цилиндрични зглоб хардверска поддршка подарок кутија зглоб цилиндар месинг зглоб

DEN 811.00
DEN 954.24
-15 %
Достапност


525 цилиндрични зглоб хардверска поддршка подарок кутија зглоб цилиндар месинг зглоб
дијаметар 5mm, должина=25mm
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
5*25MM
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Вратата Шарки
Пакет:
пластични кеси+картон
MOQ:
100pcs
Материјал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата