.

.

100pcs Високо Квалитетен Челик, Месинг Со Позлатен 28*19*0.8 mm 4 Дупка Вратата Шарки

100pcs Високо Квалитетен Челик, Месинг Со Позлатен 28*19*0.8 mm 4 Дупка Вратата Шарки

DEN 1015.00
DEN 1194.24
-15 %
Достапност

100pcs Високо Квалитетен Челик, Месинг Со Позлатен 28190.8 mm 4 Дупка Вратата Шарки
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
28*19*0.8
Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
челик со месинг позлатен
Пакет:
пластични кеси+картон
MOQ:
100pcs
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата