.

.

10pcs 10мм Месинг Барел Зглоб Цилиндрични Скриени Кабинет Шарки Скриени Невидливи Mortise Планината Зглоб

10pcs 10мм Месинг Барел Зглоб Цилиндрични Скриени Кабинет Шарки Скриени Невидливи Mortise Планината Зглоб

DEN 281.00
DEN 330.24
-15 %
Достапност


10мм Месинг Барел Зглоб Цилиндрични Скриени Кабинет Шарки Скриени Невидливи Mortise Планината Зглоб
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Број На Модел На:
10мм Месинг Барел Зглоб
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата