.

.

V Слот Алуминиумски Профил За Алуминиумски Истиснување Профил 2020 Година 20*20

V Слот Алуминиумски Профил За Алуминиумски Истиснување Профил 2020 Година 20*20

DEN 456.00
Достапност


V Слот Црни Алуминиумски Профил : 2020
Должина : 1 метар
Pls ве молиме контактирајте со нас за превозот цена ако сте заинтересирани за овој производ, што ќе се пресмета цената според вашата детална барање; превозот цена, која се појави во продавница не е точно.
стандардната должина за алуминиумски профил е 6m/компјутер, и ние имаме многу професионална машина за слободни сечење на било која големина. значи, ако имате некоја посебна потреба од должината, pls ве молиме контактирајте со нас однапред; толеранција за сечење е ±0.5 mm;
Ако имате голема побарувачка, pls контактирајте со нас преку e-mail или на skype(инфо на ПРОДАВНИЦА на почеток)

Број На Модел На:
2020
Тип:
Вратата & Прозорец Рамки
боја:
Црна
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата