.

.

BOQUERON за новиот Hyundai TUCSON IX35 2013 2014 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

BOQUERON за новиот Hyundai TUCSON IX35 2013 2014 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна

DEN 1147.00
DEN 1528.80
-25 %
Достапност

Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути (повеќе информации од опција 1) Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 17cm/6inch) На автомобил модел име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики. Ве молиме посетете ја нашата продавница од тука :
За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30 . Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. Тоа може да се одговараат за други модел од истиот бренд. Повеќе универзална камери, ве молиме проверете повеќе.

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
за новиот Hyundai TUCSON 2013 2014 2015 2016 година
Автомобил Создателот 2:
за Hyundai IX35 2013 2014 2015 2016 година
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка
R

Производи во категоријата