.

.

Автомобил Rear View Camera висок Степен Широк Агол на Ротација Водоотпорен копија камера HD Универзална Задните Предната Страна Наназад ги Следи

Автомобил Rear View Camera висок Степен Широк Агол на Ротација Водоотпорен копија камера HD Универзална

DEN 527.52
Достапност


Со мало пакет
Спецификации :
Резолуција : 420 TVL
Сигнал систем : PAL
Агол : 170 степен Дијагонала агол на 170 степени и хоризонтална агол од 120 степени
Слики : огледало на сликата
Димензии : 30 х 30 х 50мм
Камерата кабел должина : околу 50cm
Пакет се вклучени :
1 x Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera IR Ноќ Визија ST-309 - ПАЛ
1 x Моќ Кабел (за 140cm)
1 x 5m Видео Кабел
1 x Прирачник за Корисникот паркинг линии : вклучени
Професионални надворешноста водоотпорен автомобил rear view camera, лесно да го инсталирате и да работат. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас, веднаш штом ќе може да. Тоа трае околу 3-10 дена да пристигне во вашето место.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине лоша или неутрален повратни информации, или било ниско ѕвезди, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.
Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera Огледало слика 170 степен IR Инфрацрвена светлина Водоотпорен 420 TVL Пеперутка Автомобил Rear View Camera IR Ноќ Визија ST-309 - ПАЛ
Висока дефиниција, 170 степен агол на гледање
Вграден-во 6pcs инфраред за ноќ визија
Поставете ја камерата во задниот дел од автомобилот
Кога ќе се паркинг за автомобили, оваа камера ќе се покаже сликата зад автомобилот, и дали има некој зад автомобилот, исто така, покажуваат возачот дали паркинг на линија
Се применува за различни возила : автомобил, RV, мини-комбе итн.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.
4) Ако вашиот превозот адреса лоцира во оддалечена област, купувачот можеби бара да платат оддалечена област полнење.

Бренд Име:
Pupug
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Тип На Производ:
Автомобил Задна Камера, Паркинг Копија Камера
Напон:
DC12V
Специјални Функции:
Ноќта верзија, Водоотпорен
сензор на слика:
CMOS/CCD
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
универзален автомобил
R

Производи во категоријата