.

.

Фабриката Промоција 4.3 Инчен Автомобил на ретровизорот Следи Паркинг Следи со Автомобил Обратна Камера за Сите Модели На Автомобили

Фабриката Промоција 4.3 Инчен Автомобил на ретровизорот Следи Паркинг Следи со Автомобил Обратна Камера

DEN 1262.00
DEN 1484.64
-15 %
Достапност

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Фабриката Промоција 4. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.3 Инчен Автомобил На Ретровизорот Се Следи
Паркинг Следи со Автомобил Обратна Камера за Сите Модели
На Автомобили
Specificatio ns : Автомобил Обратен камера
Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
520 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црна
сензор на слика:
ccd
автомобил обратна камера со следење:
Автомобилот наназад камера
Водоотпорен:
IP69K
R

Производи во категоријата