.

.

Loumesi Лице База Притисне Прав Шминка Лице во Прав сува и влажна 2 во 1 Заличи Лице во Прав Шминка Кожата Заврши во Прав

Loumesi Лице База Притисне Прав Шминка Лице во Прав сува и влажна 2 во 1 Заличи Лице во Прав Шминка Кожата

DEN 242.00
DEN 671.52
-64 %
Достапност


Тип:
во прав
Корист:
Порите,Белење,Долго-траен,Акни/Место Отстранување,Concealer,Чувствителен,Масло-контрола,да Заличи,Крем,Анти-навремено,Сонцето Блок,Други,Антиоксиданс,Хранливи,Фирма,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Луничка Отстранување,По Сонцето,Природни
НЕТО-WT.:
18g
Формулирањето:
Притисне Прав
Бренд Име:
Loumesi
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Заврши:
matte
R

Производи во категоријата