.

.

CITALL 2 парчиња Хром Внатрешни работи Покривот Купола Микрофон Покрие Намали За BMW F30 F32 F07 F10 F15 F12 F25 X3 Х5 3 4 5 6 Серија

CITALL 2 парчиња Хром Внатрешни работи Покривот Купола Микрофон Покрие Намали За BMW F30 F32 F07 F10

DEN 767.52
Достапност

Новиот Chrome Внатрешни работи Покривот Купола Микрофон Покрие Намали За BMW F30 F15 F12 F25 X3 Х5 3 4 5 6 Серија Точка име : Нов Chrome Внатрешни работи Покривот Купола Микрофон Покрие Намали За BMW F30 F15 F12 F25 X3 Х5 3 4 5 6 Серија Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Покривот Купола Микрофон Покрие сет 2 парчиња x 1
Компатибилен : За BMW Серија 3 F30 F31 F34 2012-2015 За BMW Серија 4 F32 2013-2015 За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2009-2015 За BMW 6 Серија F06 F12 F13 план за 2011-2015 За BMW X3 F25 план за 2011-2015 За БМВ Х5 F15 2014-2015
Функција :
1) Материјал : високо квалитетна ABS пластика, со Мат Хром финиш
2) Лесен за инсталација. Само тока во покрива. Без лепак потребни на сите.
3) Калапи се направи. Совршено се вклопуваат.
4) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
5) ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
6) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
4cm
Објектот Тежина:
35g
Бренд Име:
CITALL
Име На Модел:
-
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Материјал Тип:
ABS пластика со Мат Хром финиш
автомобил модел 1:
За BMW Серија 3 F30 F31 F34 2012 2013 2014 2015
автомобил модел 2:
За BMW Серија 4 F32 2013 2014 2015
автомобил модел 3:
За BMW 5 Серијата F10 F11 F07 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
автомобил модел 4:
За BMW 6 Серија F06 F12 F13 2011 2012 2013 2014 2015
автомобил модел 5:
За BMW X3 F25 2011 2012 2013 2014 2015
автомобил модел 6:
За БМВ Х5 F15 2014 година 2015 година
Објектот се вклучени:
2 парчиња Микрофон Маска
R

Производи во категоријата