.

.

универзална SUV седан Hatchback пвц автомобил налепници водоотпорен автомобил налепница Ентериерно уредување автомобил accessorred сино жолта сребро.

универзална SUV седан Hatchback пвц автомобил налепници водоотпорен автомобил налепница Ентериерно уредување

DEN 691.00
DEN 768.00
-10 %
Достапност


Боја Име:
10m, 10m, 10m, 10m
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
hongliangyang
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
1990-2017
Објектот Ширина:
0.5cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
10m
Име На Модел:
4263
Објектот Висина:
0.5cm
R

Производи во категоријата