.

.

Хром Внатрешни работи Воланот Трим Декоративен Поклопец Sequins Намали За Jeep Cherokee Grand Cherokee 2014- 1pc

Хром Внатрешни работи Воланот Трим Декоративен Поклопец Sequins Намали За Jeep Cherokee Grand Cherokee

DEN 882.00
DEN 958.56
-8 %
Достапност


За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате. Не грижете се за ништо.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки.
Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем.
Добредојдовте на нашата продавница.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
muchkey
Име На Модел:
Дваесет и две илјади и седум стотини триесет и осум
Година:
2014-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
ABS
R

Производи во категоријата