.

.

2018 Деца Плута Влечки Деца Пролет Лето Плажа Сандали Момчиња Девојчиња Флип Апостолки (Родител-дете Сандали се Лизга на Деца Мајката Чевли

2018 Деца Плута Влечки Деца Пролет Лето Плажа Сандали Момчиња Девојчиња Флип Апостолки (Родител-дете

DEN 686.00
DEN 857.28
-20 %
Достапност

8 cm
НИ големина 12.
Ако не знаете како да ја платите вашата нарачка, ве молиме да ги отворите следниве линкови, Aliexpress услуга личност ќе помогне да се реши проблемот :
.2 cm
НИ големина од 2,5 = Европската големина 35 = insole 22.2 cm
НИ големина 11.
Плаќање
Aliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T/T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto .0 cm
НИ големина 1 = Европската големина 33 = insole 21.6 cm
НИ големина од 1,5 = Европската големина 34 = insole 22.0 cm
НИ големина 6 = Европската големина 23 = insole 15.6 cm
НИ големина 6.8 cm
НИ size 8 = Европската големина 26 = insole 17.5= Европската големина 39 = insole 25.4 cm
НИ големина од 3,5 = Европската големина 37 = insole 24.5 = Европската големина 22 = insole 15.4 cm
НИ големина 9 = Европската големина 27 = insole 18.5 = Европската големина 24 = insole 16.5 = Европската големина 31 = insole 20.4 cm
НИ големина 13 = Европската големина 32 = insole 21.6 cm
НИ големина 11 = Европската големина 29 = insole 19.
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА :
НИ големина 5.5 = Европската големина 30 = insole 19.2 cm
ВЕ МОЛИМЕ, ИЗБЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА СПОРЕД INSOLE ДОЛЖИНА.6 cm
НИ големина 4.2 cm
НИ големина 7 = Европската големина 25 = insole 16.0 cm
НИ големина 10 = Европската големина 28 = insole 18.0 cm
НИ големина 4 = Европската големина 38 = insole 24.8 cm
НИ големина 3 = Европската големина 36 = insole 23.

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Влечки
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,>14T,14T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Пол:
Унисекс
Outsole Материјал:
корк
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Горниот Материјал:
кожа
Обвивка Материјал:
PU
Производот Категорија:
Сандали
Применливи пол:
Неутрален / Двете машки и женски
Горниот Материјал:
Вештачки СТП
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
единствена материјал:
Гума
Моден Елемент:
конец за шиење
кодот:
538
Боја:
Црвена, зелена, сина, црна, беж, кафеава, сива
Големина:
22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39
R

Производи во категоријата