.

.

познатиот бренд флип апостолки жените со рамни сандали летни чевли година,симпатична черепот отпечатоци sandalias за жените влечки женски големина 35-41

познатиот бренд флип апостолки жените со рамни сандали летни чевли година,симпатична черепот отпечатоци

DEN 1113.00
DEN 1391.52
-20 %
Достапност


Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Слајдовите
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Со Платформи:
Yes
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Моден Елемент:
Плитки
Применливи место:
Внатрешна
Број На Модел На:
CA01
Сезоната:
Пролет/Есен
Објектот:
лето плажа сандали
Шема:
Повик Мрежа Дише Влечки
Тип На Објект:
Сандали
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Слободно време
Пол:
Жените
Сандала Тип:
Слајдовите
R

Производи во категоријата