.

.

6mm маслинесто зелена природен камен калцедон jades круг монистра влакно хривнија мода злато-боја свиња pendant накит 7.5 инчен B1937

6mm маслинесто зелена природен камен калцедон jades круг монистра влакно хривнија мода злато-боја свиња

DEN 140.00
DEN 199.68
-30 %
Достапност

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
6mm маслинесто зелена jade круг монистра влакно хривнија мода накит одлуки позлатени свиња pendant diy шарм накит 7. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.
започнете За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
B1937
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
jade џаспер
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Производи во категоријата