.

.

Природен камен сини вени carnelian оникс agat камен 8мм круг монистра нараквици за жените елегантен накит одлуки 7.5 инчен B2092

Природен камен сини вени carnelian оникс agat камен 8мм круг монистра нараквици за жените елегантен накит

DEN 204.00
DEN 290.88
-30 %
Достапност

5 инчен B2092
. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Природни сини вени ахат 8мм круг монистра нараквици за жените полу-скапоцени бесплатен превозот елегантен накит одлуки 7. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B2092
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Ахат
R

Производи во категоријата