.

.

Промет на големо со Бесплатен Превозот 14mm Вистински Природен Кварцен Кристал Круг Монистра Транспарентен Водат Шарм Женска Нараквици

Промет на големо со Бесплатен Превозот 14mm Вистински Природен Кварцен Кристал Круг Монистра Транспарентен

DEN 3998.00
DEN 4704.00
-15 %
Достапност

Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ова е линкот за тоа како да ја платите вашата нарачка,pls љубезно ја видите that : http : //help.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HS0014Loose Монистра Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Citrine Кварцен Камен
реден број:
HS0014Loose Монистра Хривнија
боја:
Жолта Мушка Хривнија
Точка име :
Кристал Хривнија Femme
Внатрешен Дијаметар:
7.5 инчи Нараквици За Жени
Мушка големина:
14mm Круг Монистра
Материјал:
Citrine Кварц Шарм Хривнија
Тежина на Хривнија:
56.90 Грама Мода Хривнија Накит
Минимална цел:
1 Влакно е во ред
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
R

Производи во категоријата