.

.

Бесплатен превозот 6mm жолта синтетичка смола восок круг пуканки монистра нараквици сребро-обложено бел pendant накит 7.5 инчен B2135

Бесплатен превозот 6mm жолта синтетичка смола восок круг пуканки монистра нараквици сребро-обложено бел

DEN 154.00
DEN 220.32
-30 %
Достапност

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
започнете За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
B2135
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Должина:
7.5inches
R

Производи во категоријата