.

.

Зелена Тајван 6mm природен камен калцедон jades beaded хривнија за жени круг монистра врвен квалитет елегантен накит 7.5 инчен B1942

Зелена Тајван 6mm природен камен калцедон jades beaded хривнија за жени круг монистра врвен квалитет

DEN 164.00
DEN 234.72
-30 %
Достапност

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.5 инчен B1942
.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Зелена Тајван 6mm природни топаз jade beaded нараквици за жените круг монистра врвен квалитет елегантен накит одлуки 7.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
B1942
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Jade топаз џаспер
Метали Тип:
сребро позлатен
R

Производи во категоријата