.

.

Стигнале Владетел 10pcs Шиење Крпа Мека Пластика Рамен Лента Мерка стигнале владетел лента Убаво мерка мини владетел 60 инчи 1.5 М

Стигнале Владетел 10pcs Шиење Крпа Мека Пластика Рамен Лента Мерка стигнале владетел лента Убаво мерка

DEN 441.00
DEN 479.04
-8 %
Достапност

Преносни 10pcs Нови Стигнале Владетел Лента Мерка 60 инчи Шиење Крпа Диета се Прилагоди 1.5 М Пластични Мека Рамен Лента Мерка Алатки Функција : Пренослив, лесен за употреба. Долго : 150cm/60inch Случај Боја : случајни send. Скала во или "cm" или "инчен" се Сантиметри, од една страна и инчи на задната. Користи широко за домашна продавница, е идеален подарок за казанџии. Автоматски стигнале мерка лента со притискање на копчето ont случај. Тие може да се користи за да се измери облека должина, половината обемот кога сте на диета, висината и обемот на главата расте бебето. Нето Тежина : 20g/еез Пакет Содржина : 10 x Лента Мерка

Тип:
владетелот
Укината:
No
Број На Модел На:
WJ2-119
Бренд Име:
ZSFANGJUN
Промоција Владетел:
Yes
Материјал:
Пластични
Владетел Тип:
стигнале лента мерка
R

Производи во категоријата