.

.

2017 Ограничена Продажба Sapato Feminino Сандали Жените Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Мода Чевли Со Висока Пета Жените Пумпи T8743

2017 Ограничена Продажба Sapato Feminino Сандали Жените Големи Димензии 34 - 45 Сандали Дами Дама Мода

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Достапност


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
TXT-T8743
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
BLXQPYT
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
R

Производи во категоријата