.

.

2017 Нови Дами Чевли Sapato Feminino Големи Димензии 34 - 44 Сандали Дама Мода Чевли Со Висока Пета Партија Жените Пумпи Кул Ракавици 18-1

2017 Нови Дами Чевли Sapato Feminino Големи Димензии 34 - 44 Сандали Дама Мода Чевли Со Висока Пета Партија

DEN 775.00
DEN 816.00
-5 %
Достапност


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
JXYZ-18-1
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
BLXQPYT
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Горниот Материјал:
Стадото
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Cut-Испис
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата