.

.

2017 Дами Чевли Топла Продажба Голем Плус Големина 34-47 Чевли Жените Сандали на Платформа Sapato Feminino Лето Стил Chaussure мене Оптоварување 585

2017 Дами Чевли Топла Продажба Голем Плус Големина 34-47 Чевли Жените Сандали на Платформа Sapato Feminino

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Достапност


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
BLXQPYT
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
МСМ-585
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата