.

.

Автоматско Сок Фармацевт Електрични Шут Пијат Пијалоци Фармацевт Дома Коктел Свадба Партија Кујна Gadget Пијалаци Алатки

Автоматско Сок Фармацевт Електрични Шут Пијат Пијалоци Фармацевт Дома Коктел Свадба Партија Кујна Gadget

DEN 301.44
Достапност

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Карактеристики на производот : име на производ : магијата допрете го автоматски пијат фармацевт материјал : пп пакет : 1x Автоматско Пијат Фармацевт во opp кеси Приближното мерења : База 4-1/4"L x 2-1/2"W; Црево 13"L Информации : 1. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Автоматско Сок Фармацевт Електрични Шут Пијат Пијалоци Фармацевт Дома Коктел Свадба Партија Кујна Gadget Пијалаци Алатки
Детали за производот Што се претвора било пијалок сад во еден лесен-за-користење пијат фармацевт кој ја елиминира потребата да се укине тешки шишиња, ект се претвора било пијалок сад во еден лесен-за-користење пијат фармацевт кој ја елиминира потребата да се укине тешки шишиња, а исто така го спречува spills, drips, и отпад.

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Pourers
Број На Модел На:
1000664
Пластични Тип:
ABS
R

Производи во категоријата