.

.

10Pc/set 0.2 мм Совет 1/8 месо тело Спирала Flute Волфрам Карбид Микро PCB Вежба Битови MAR11

10Pc/set 0.2 мм Совет 1/8 месо тело Спирала Flute Волфрам Карбид Микро PCB Вежба Битови MAR11

DEN 89.00
DEN 109.92
-19 %
Достапност

, па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.012" Сечење на Длабочина од 5 mm / 0. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisf. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 x PCB Вежба Битови
Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Должина:
36 mm / 1.42
Број На Модел На:
PCB Вежба Битови
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Други
Тип:
Други
Материјал:
Волфрам Карбид
R

Производи во категоријата