.

.

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Шкода Fabia Hatchback (2015 Година Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Шкода Fabia Hatchback (2015

DEN 337.00
DEN 379.20
-11 %
Достапност


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За "Шкода" Fabia Hatchback (2015 Година Наваму) 280mm Автоматски Бришачи Сечилото
Ве молиме Кликнете на линкот Подолу за "Шкода" Fabia пред стакло :

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
За Возило Брендови/Модел:
Шкода
Име На Модел:
КА-SKDH-01
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Шкода Fabia-Година:
2013
Шкода Модел:
Fabia
Година:
2015Year
Бренд Име:
KAWOO
R

Производи во категоријата