.

.

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Рено Лагуна Combi Hatchback (2001-2007) 355mm ветробранското стакло на Ножот

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Рено Лагуна Combi Hatchback

DEN 337.00
DEN 379.20
-11 %
Достапност


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Рено Лагуна Combi Hatchback (2001-2007) 355mm ветробранското стакло на Ножот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Материјал Тип:
ABS+Гума
Име На Модел:
КА-LNH-07
Бренд Име:
KAWOO
Рено Модел:
Сценско
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Сценско-Година:
2005,2001,2003,2004,2002,2007,2006
Година:
2016Year
Специјални Функции:
HD чисти
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
боја:
Црна
Автомобил Направи:
За Рено Лагуна Combi
R

Производи во категоријата