.

.

8pcs Зелен Лист 8pcs/Многу Сплит Philodendron Лисја Зелени Листови Вештачки Растенијата Arrangment Гранки Водоотпорен Бесплатен Превозот

8pcs Зелен Лист 8pcs/Многу Сплит Philodendron Лисја Зелени Листови Вештачки Растенијата Arrangment Гранки

DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %
Достапност


Цвет Име : Лист · Цвет Вкупна Должина : 80см · Цвет Големина : · Цвет Материјал : Пластични ( Реалниот Допир Материјал) · Цвет количина : 8 Произлегува · во Цената Не Inculding Вазна · Пакување : Кутија за Пакување · Превозот : Aliexpress Стандард за Испорака

Број на Компјутери:
8pcs
Сместување:
Десктоп
Материјал:
Пластични
Растенијата Стил:
гранка
Бренд Име:
ИНДИГО
Материјал:
Пластични
вкупна должина:
82 см
Кол:
20cm
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Исушени Гранки
R

Производи во категоријата