.

.

Гигант Хартија Пена Трендафил Цвеќе Рози 29pcs Мешани Големини Фаза Свадба Партија Настан Позадина Маса Декорации decoracao де феста

Гигант Хартија Пена Трендафил Цвеќе Рози 29pcs Мешани Големини Фаза Свадба Партија Настан Позадина Маса

DEN 12912.00
Достапност

Работев напорно на создавање на мојата компанија и беше многу задоволен кога сестра ми дипломирал и таа сакаше да ми се придружат. Тие сакаат да DIY себе, наместо на користење на истите како и сите други.(едноставно кликнете на "view store, а потоа се движи средината на страницата, ќе видите цвет стилови и бои топ листите таму"). За промет на големо, ние нормално снабдување со бесплатен превозот во повеќето земји, ако вашата земја не е бесплатен превозот, ние исто така имаат поддршка голем попуст во превозот надомест, која е прикажана во листата. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас. Она што е повеќе, имаме многу поевтина цена од локалните трговците на мало но користиме високо квалитетни cardstock и пена хартија премногу. По аргументирано за некое време, јас го изберат Иднината, затоа што сите секогаш рече Im секогаш во потрага далеку напред со оптимистички поглед кон иднината. Јас одлучи како млада девојка, јас сакав да им помогне на татко ми поддршка на семејството и студирал тешко до дипломирав на универзитетот. Јас потоа се приклучи на меѓународната фирма и беше побарано да донесе англиски име. Најчесто ќе пристигне во добра состојба, понекогаш поголем хартија цвеќиња може да бидат малку свиткани, но можете да го поправам со рака, која не влијае врз украси. Ние исто така нудиме изразат испорака како ТНТ, UPS-от, DHL, FEDEX, ПАТАРИНА, ARMAEX, која нормално ќе трае 3-7 дена.
За НАС :
Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање.
Услуги на клиентите :
Ние ќе ви одговори секоја msg или e-mail во рок од 24 часа, ако тоа е празник, ние ќе ви одговори што побрзо . Ние имаме богато искуство, бидејќи ние имаме започна овој бизнис од 2010 година. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
пена
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
RS006
quantiy:
29 КОМПЈУТЕРИ Цвеќиња
R

Производи во категоријата