.

.

1 Пакет 13-15pcs Jakaranda Исушени Цвеќиња Цвет За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Додаток

1 Пакет 13-15pcs Jakaranda Исушени Цвеќиња Цвет За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Додаток

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %
Достапност

Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и други DIY проект.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме!
.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 13-15pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Превозот 1). Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сушени Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
DRtrade
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вид:
Виси Кошеви
R

Производи во категоријата