.

.

24 ПАР/МНОГУ ХАВАЈСКИ ЦВЕТ HULA LEI WRISTBAND ЦВЕТ ХРИВНИЈА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ СВАДБА Нова Година

24 ПАР/МНОГУ ХАВАЈСКИ ЦВЕТ HULA LEI WRISTBAND ЦВЕТ ХРИВНИЈА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ СВАДБА Нова Година

DEN 667.20
Достапност


Добар во еластичност, одговараат за повеќето деца и возрасни
Одлично за Хавајски Luau Партија, Тропски Тематските Прослави, Фенси Облека Партија,итн.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : само што обезбеди следење на информации во Кина. НЕ обезбеди следење на информации за земјата на дестинација Шпедиција Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Свадба
SKU:
CHO309-2
Вид:
цвет хривнија
R

Производи во категоријата