.

.

Гигант Хартија Пена Трендафил Цвеќе Рози 16pcs Микс Големини Фаза Свадба Партија Настан Позадина Маса Декорации decoracao де феста

Гигант Хартија Пена Трендафил Цвеќе Рози 16pcs Микс Големини Фаза Свадба Партија Настан Позадина Маса

DEN 8112.00
Достапност

Работев напорно на создавање на мојата компанија и беше многу задоволен кога сестра ми дипломирал и таа сакаше да ми се придружат. Пост воздух пошта обично трае 15-30 дена да повеќето земји,ве Молиме имајте во превозот на Бразил и Русија би можеле да потрае неколку месеци повеќе од вообичаеното. Ние исто така нудиме изразат испорака како ТНТ, UPS-от, DHL, FEDEX, ПАТАРИНА, ARMAEX, која нормално ќе трае 3-7 дена.
Вклучувајќи : 16pcs Цвеќиња ( 50 CM X 1 ПАРЧЕ + 40 CM X 3 PCS + 30 CM X 3 PCS + X 20 CM 9 PCS)
Можете да изберете една боја или да се меша со 2 или 3 бои од лист погоре.(едноставно кликнете на "view store, а потоа се движи средината на страницата, ќе видите цвет стилови и бои топ листите таму").
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас.
Се враќа :
Враќа се прифатени во orginal/ Запечатени состојба во рок од 15 дена од денот на delviery, но корисниците ќе бидат одговорни за превозот надомест на. Она што е повеќе, имаме многу поевтина цена од локалните трговците на мало но користиме високо квалитетни cardstock и пена хартија премногу.
За НАС :
Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година. или ако уште не сте се најде на бои ви се допаѓа, plz контакт со нас преку кликнете "контакт сега" . Користи/unsealed предмети нема да биде прифатена, купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно.
Секој сака да има сон свадба, па тие планираат сè, вклучувајќи партија декорации, додека backdrops се еден од најважните дел за декорација. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops. Тој нè научи како да бидете искрени, силни, независни, напорна работа и оптимистички.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
RS007
Повод:
Свадба
Материјал:
пена
Стил:
Цвет
quantiy:
16 ПАРЧИЊА Цвеќе
R

Производи во категоријата