.

.

Нови Електромагнетниот Вентил YB35V00005F1 Одговара За Kobelco SK200-6E SK230-6E SK-6E Слободни

Нови Електромагнетниот Вентил YB35V00005F1 Одговара За Kobelco SK200-6E SK230-6E SK-6E Слободни

DEN 4560.00
Достапност

Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Нови Електромагнетниот Вентил YB35 V00005 F1 Одговара За Kobelco SK200-6 E SK230-6 E SK-6 E Слободни
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Вовед :
Бренд : Нови Резервни / HOLDWELL
Референтен Модел : YB35 V00005 F1 KDRDE5 K-31-30 C50-107/122
Тип : Електромагнетниот Вентил
Примена :
Се вклопува SK-6 E SK200-6 E SK230-6 E Багер
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.

Бродови Од:
Кина
Материјал:
види опис
Број На Модел На:
KDRDE5K-31-30C50-107/122
Бренд Име:
Holdwell
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
YB35V00005F1
Производителот Дел Број:
YB35V00005F1
R

Производи во категоријата