.

.

12V Електрични Shutoff Запре Електромагнетниот U85206452 U85206451 U85206450

12V Електрични Shutoff Запре Електромагнетниот U85206452 U85206451 U85206450

DEN 1104.00
ДостапностПовратни информации :
Вашето задоволство е наша цел. За испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. : U85206452 U85206451 U85206450 185206452 185206450 185206192 Напон : 12 V Апликација : Perkins 403 C-11 403 C-15 404 C-22 404 C-22 T Клиент 400 Серија на Моторот : GG - 402 D-15 - Perkins GH - 403 D-07 - Perkins GЈ - 403 D-11 - Perkins GK - 403 D-15 - Perkins GL - 403 D-15 T - Perkins ГМ - 404 D-15 - Perkins GN - 404 D-22 - Perkins GP - 404 D-22 T - Perkins ГР - 404 D-22 TA - Perkins HB - 404 C-22 - Perkins HD - 403 C-07 - Perkins HH, HHC - 403 C-11 - Perkins HH, HLC - 403 C-15 - Perkins HN - 404 C-15 - Perkins HP HPC - 404 C-22 - Perkins HR HRC - 404 C-22 T - Perkins JCB Изградба Серија : 8000, 8008, 8014, 8016 Мотокар Предници Серија : Робот, Робот 180, TLT, TLT35 D, Wacker-Neuson Contstruction Серија : WL WL18 WL30 WL36 Совршено се вклопуваат, директна замена. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.

Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго.
Бренд Нови ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел на Овој објект е во акции, и за веднаш превозот Дел Бр.

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
U85206452
Материјал:
челик+бакар
Бренд Име:
VITTUK
Одговара:
За Perkins
Гаранција:
12 месеци
R

Производи во категоријата