.

.

1X Алуминиум Гориво Не-Враќање Проверете Вентил за Бензин Дизел, Сребро 10ММ

1X Алуминиум Гориво Не-Враќање Проверете Вентил за Бензин Дизел, Сребро 10ММ

DEN 104.16
Достапност


Ја спречува гориво од враќање назад во резервоарот и го чува на линија
Одговара за карбураторите и гориво системи на низок притисок
Големина : 10ММ
Боја : Сребрена
Материјал : Алуминиум
Пакет содржина :
1 X Гориво Проверка Вентил
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мажите и дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. ви благодариме за вашето разбирање.
Топло Информации
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Структура:
ПОРТАТА
Број На Модел На:
10мм
Материјал:
Алуминиум
Притисок:
Други
R

Производи во категоријата