.

.

Бесплатен превозот DN20 МЕСИНГ НЕ се ВРАТИ ВЕНТИЛ Вертикална ПРОВЕРКА ВЕНТИЛ за вода масло воздух

Бесплатен превозот DN20 МЕСИНГ НЕ се ВРАТИ ВЕНТИЛ Вертикална ПРОВЕРКА ВЕНТИЛ за вода масло воздух

DEN 526.00
DEN 633.12
-17 %
Достапност

Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.Номинален притисок : 1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака.степенот до 120 cel.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници).
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Тема големина : G3/4" (BSP), DN20
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по аукција.

Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Порт Големина:
DN20
Број На Модел На:
MS-FS-VCV-20-1
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure
моќност:
N/A
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата