.

.

На автопатот на планински велосипед рачката на багажникот седат на седиштето цевка водоотпорни гумени седиште прстен род јака

На автопатот на планински велосипед рачката на багажникот седат на седиштето цевка водоотпорни гумени

DEN 96.00
Достапност


Материјал : материјал е направен од висок носат и солза отпорен материјал.
Овој производ се однесува на : 25-30ММ седат лост опсег
Инсталација метод : да се отстрани седиште род, а потоа поставен за да седат на заштитен ракав може да се инсталира на прачка.
Улога : да се спречи род да се носат цвеќиња, боја off.
Резервни на столче ве молиме да дадете го стави на "чорапи" тоа.
Пластични производот има одредени еластичност, еластичност, може да се направи, па повеќето седи прачки може да се користи.

Дијаметар:
25.0 - 27.0 mm
Должина (mm):
75 - 100mm
Материјал:
мека пластика
Обработка на прилагодување:
no
Тип:
Седиштето заштитен ракав
Применливи модели:
Обичен велосипед
Дали за увоз:
no
R

Производи во категоријата