.

.

Топла Ullicyc Планински велосипед MTB 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatposts Патот MTB делови 27.2/30.8/31.6*350mm 25мм форумот ZG195

Топла Ullicyc Планински велосипед MTB 3K целосна јаглерод влакна велосипед seatposts Патот MTB делови

DEN 1574.00
DEN 1852.32
-15 %
Достапност


започнете
крајот
Помина EN14766 , EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Model Number : ZG195 Материјал : целосна карбонски Влакна + Алуминиумски маска
Болт : двете завртки стил
Дијаметар : Φ27.2/Φ30.8/Φ31.6mm
Должина : 350mm /400mm
Офсет : приближно 25/5мм
Боја : како на слики
Тежина : околу 195g (27.2*350 MM) ; 202g (30.8*350 MM) ; 205g (31.6*350 MM)
Велосипед Тип : Планина/Патот Бик
Ве молиме изберете правилна слика.Боја на производ е иста како на слика во боја. Ако се направи грешка, ние немаме одговорност.Се надевам дека ќе може да се разбере. Овој производ е degree5 и degree25,ако не ви забелешка,ние ќе брод degree5.
Оваа продавница на сите стока се е фабрика превозот цена да не се прифати преговарање продавница сите стока се може да уживаат 7 дена без причина се врати стоката, 30 дена, во рамките не ефект II пати продажбата ситуација Xia врати стоката 1 години гаранција за квалитет на услуга (производи гаранција на години) производи квалитет на проблемот на грбот замена уживате во слободен врати услуга не-квалитет на проблемот на грбот замена, клиентот треба да носат roundtrip на логистички трошоци.

Дијаметар:
30.9 - 32.0 mm
Должина (mm):
250 - 400mm
Бренд Име:
ULLICYC
Материјал:
Јаглерод Влакна
Дијаметар:
27.2 mm/30.8 mm/31.6 mm
Должина:
350mm/400mm
R

Производи во категоријата