.

.

ПЛАТ Велосипед Аеро Бар Остатокот Handlebar Карбонски Влакна Велосипед Аеро Бар за Патот Велосипед 31.8 mm Aerobar Велосипед Додаток

ПЛАТ Велосипед Аеро Бар Остатокот Handlebar Карбонски Влакна Велосипед Аеро Бар за Патот Велосипед 31.8

DEN 1728.00
DEN 1919.52
-10 %
Достапност


Должина : : 340mm
Дијаметар : 31.8 mm
Бренд : Параноја
: пар
: 0.475 kg (1.05 lb.)
: 40cm x 20cm x 20cm (15.75 во x 7.87 во x 7.87 во)
.breadcrumb-layout {position : relative;z-означувач : 3;} прозорец.RENDER_TIMING = прозорец.RENDER_TIMING || {};прозорецот.RENDER_TIMING.RENDER_TIMING_2 = +нов Датум; "" - 220 3 .. 1 515,82 . / . (9)

боја:
Бела
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Број На Модел На:
tt
Бренд Име:
ПЛАТ-P
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Ширина:
300 - 400mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
лентата завршува
боја:
Сјајни Црни
Тежина:
325g/Pair
R

Производи во категоријата