.

.

MTB Планински Велосипеди Трки Виткање Велосипеди Менувачот се Прилагоди Пренос Натопи Derailleur Рачката на Менувачот Shifters Завртки дел на превозот

MTB Планински Велосипеди Трки Виткање Велосипеди Менувачот се Прилагоди Пренос Натопи Derailleur Рачката

DEN 168.00
DEN 187.20
-10 %
Достапност

детали за производот
Планински Велосипеди На Патот Велосипеди Делови
Derailleur Лост /Опрема Shifters/ Derailleur Завртки
4 парчиња за еден пакет

Бренд Име:
MEROCA
Тип:
Задните Derailleur
Материјал:
Челик
Брзини:
27 Брзина
Вкупниот Капацитет:
како Слика
Број На Модел На:
како Слика
Компоненти:
Derailleurs
R

Производи во категоријата